مسیر کودکی | KidRoad

مرکز تحول گرا در حوزه رشد کودک
demo-attachment-45-Group-622
دیدگاه ما

کیدرود مطالعات تخصصی خود از منابع معتبر داخلی و مدل های بین المللی را از سال 1399 با گروهی از فارغ التحصیلان و دانشجویان متخصص و نخبه دانشگاهی آغاز کرد و پس از یک سال و نیم مطالعات تخصصی در سال 1400 به بهره برداری رسید.

ماموریت ما

ما به عنوان موسسه تحول‌گرا در کشور هر فرد را به عنوان یک مجموعه منحصر به فرد از نقاط قوت، چالش‌ها و ویژگی‌های شخصیتی، با تمرکز بر کاهش علائم پریشانی به جای "درمان تشخیص ها" در نظر می گیریم.با ایجاد برنامه‌های آموزشی گسترده و مبتنی بر آموزش-درمانی که در آن پیشرفته ترین علوم بالینی و شناختی، به کار گرفته می‌شود.

ارزش شما

این امکانات در یک محیط آرام و دوستانه که در آن مشتری‌های ما احساس راحتی می‌کنند و "خودشان باشند"، انجام می‌شود. ما تلاش می‌کنیم بالاترین کیفیت مراقبت مبتنی بر شواهد را به صورت جداگانه به جوامع هدف ارائه دهیم.

در ایده‌های والدین، ​​ما اینجا هستیم تا به خانواده ها کمک کنیم بچه‌های با اعتماد به نفس، شاد و مقاوم را با موفقیت پرورش دهند.

ما از ابتدای سفر کودک (قبل از بارداری تا 12 سالگی) با شما همراهیم، کودکی که امروز متولد شود، پنج سال دیگر وارد مهد کودک می‌شود. مامعتقدیم 5 سال اول مهمترین و بحرانی ترین رمان رشد توانایی های کودک است و کودک سزاوار تأمین اساسی ترین نیازهای خود و داشتن فرصت‌هایی برای پیشرفت است.

این مرکز یک ساختار پویا، متمرکز و منسجم را ارائه می‌دهد تا با گسترش بیشتری در سراسر کشور، پاسخگو حال و آینده‌ باشد و همچنین به طور مستمر تکامل یابد.  ما در کیدرود همیشه به نوآوری متعهد هستیم. این مرکز این روحیه را گرامی می‌دارد و تفکر متمرکز بر  آینده را با اولویت‌بندی و همسویی داخلی، و سیستم‌های داده مشترک، تشویق می‌کند.

هر کودکی سزاوار شروع صحیح در زندگی است، اما واقعیت این است که هرکسی شروعی را که شایسته آن است، بدست نمی‌آورد. به همین دلیل است که ما از برنامه‌ها و سیاست‌هایی که قدرت خانواده‌های ایرانی را تقویت می کند، حمایت می کنیم.

برنامه استراتژیک کیدرود به تحقق بخشیدن به این چشم انداز کمک می‌کند. برنامه استراتژیک کیدورد زیرساخت هایی را ایجاد می‌کند که سیستم فعلی ما از آن بی بهره است. ما از سرمایه و شتاب کودک استفاده می کنیم و سیستمی ایجاد می کنیم که نحوه ارائه خدمات را دگرگون می‌کند و اطمینان حاصل می کند که هر کودک در کیدرود با حداکثر توانمندی های خود رشد می کند.

با این حال، ما تشخیص میدهیم که اجرای این طرح آسان نخواهد بود. مهارتهای جدید مورد نیاز خواهد بود ، مشارکتهای جدید باید شکل بگیرد و منابع دیگر و بروز باید مورد استفاده قرارگیرند.