سوالات عمومی

بله ، بسیاری از خدمات ما برنامه های نیم روزه را برای کودکان 0 تا 12 سالگی ارائه می دهند.

کیدرد از کودکان 1.5 سال تا 12 سال به تعداد محدود مراقبت می کند.

کیدرد معمولاً از 7:00 تا 17:00، شنبه تا پنجشنبه، باز می باشد.

مراکز ما در مکانهای ایمن واقع شده اند که دارای نظارت روزانه ویدئویی و همچنین کارکنان تحت نظارت هستند. علاوه بر این ، کارکنان دارای آموزش کمک های اولیه و CPR و همچنین مهارت های ایمنی و امنیت هستند. آنها همچنین آموزش های مداوم ویژه ای در زمینه تدوین برنامه درسی و مسائل مربوط به مراقبت های بروز را دریافت می کنند. ما همچنین به والدین دسترسی مستقیم به دوربین های موجود در مرکز از طریق اینترنت را به والدین ارائه می دهیم. والدین برای ورود به سیستم و بررسی عزیزان از رمز عبور مطمئن استفاده می کنند. ما می خواهیم همه چیزهایی را که در روز فرزند شما می گذرد به اشتراک بگذاریم.

بله ، تقریباً در همه موارد. مدیران مرکز ما با شما همکاری خواهند کرد تا اطمینان حاصل شود که ما قادر خواهیم بود تمام نیازهای ویژه فرزند شما را برآورده کنیم. در بسیاری از موارد ، ما حتی می توانیم مراقبت های ویژه را نیز ارائه دهیم.

هزینه مراقبت بستگی به سن فرزند شما و تعداد روزهای حضور دارد. لطفاً جهت اطلاع از هزینه های تحصیلی خود با مدیر مرکز تماس بگیرید.

 ثبت نام و شروع به کار

هنگامی که تصمیم گرفتید کیدرد مناسب خانواده شما باشد، می توانید مراحل ثبت نام را بصورت آنلاین آغاز کنید. برای پر کردن فرم ثبت نام والدین به صفحه ثبت نام ما مراجعه کنید. اگر در این فرایند س سوالی دارید، می توانید با ما با شماره ما تماس بگیرید.

قبل از اولین روز فرزند خود در کیدرود ، باید یک بسته اطلاعاتی از مدیر مرکز خود دریافت کنید. این اطلاعات در آنجا گنجانده خواهد شد. اگر سوال خاصی دارید ، لطفاً قبل از خرید وسایل کودک با ما تماس بگیرید. به عنوان یادآوری ، ما دو میان وعده خوشمزه ، مغذی و یک ناهار گرم متعادل برای فرزندان شما ارائه می دهیم.

متخصصان مربیان آموزشی و پرورشی در دوران کودکی برنامه آموزشی متناسب با سن و سال برای کودکان ارائه می دهند.  اعضای کارکنان ما دارای تحصیلات کارشناسی( افراد فداکار ، آگاه و دلسوز با آموزش گسترده) هستند.است ، می توانید در صورت نیاز برای شرکت یا کارکنان بسته خدمات ویژه تهیه کنید.

سوالات تخصصی