سئوالات متداول

گزینه های مراقبت از کودک با کیفیت ، انعطاف پذیر و سفارشی از 1 روز در هفته تا 5 روز در هفته.

 برنامه های قبل و بعد از مدرسه در موجود است.

بله ، بسیاری از خدمات ما برنامه های نیم روزه را برای کودکان 0 تا 12 سالگی ارائه می دهند.

کیدرود از کودکان 1.5 سال تا 12 سال به تعداد محدود مراقبت می کند.

مکانهای کیدرود معمولاً از 7:00 صبح تا 6:00 بعدازظهر ، دوشنبه تا جمعه ، بدون تعطیلات رسمی باز هستند. ساعت های تمدید شده در برخی از مکان ها در دسترس است.

به دلیل COVID-19 ، ما تورهای حضوری را موقتاً متوقف کردیم. مدیران مرکز ما در حال حاضر به خانواده ها تورهای مجازی ارائه می دهند که می توان از طریق FaceTime ، Zoom یا Google Video Conferencing برنامه ریزی کرد. همچنین می توانید تور کامل مرکز مجازی ما را تماشا کنید تا از محیط یادگیری ما مطلع شوید و به سوالات متداول پاسخ دهید.

مراکز ما در مکانهای ایمن واقع شده اند که دارای نظارت روزانه ویدئویی و همچنین کارکنان تحت نظارت هستند. علاوه بر این ، کارکنان دارای آموزش کمک های اولیه و CPR و همچنین مهارت های ایمنی و امنیت هستند. آنها همچنین آموزش های مداوم ویژه ای در زمینه تدوین برنامه درسی و مسائل مربوط به مراقبت های بروز را دریافت می کنند. ما همچنین به والدین دسترسی مستقیم به دوربین های موجود در مرکز از طریق اینترنت را به والدین ارائه می دهیم. والدین برای ورود به سیستم و بررسی عزیزان از رمز عبور مطمئن استفاده می کنند. ما می خواهیم همه چیزهایی را که در روز فرزند شما می گذرد به اشتراک بگذاریم.

بله ، تقریباً در همه موارد. مدیران مرکز ما با شما همکاری خواهند کرد تا اطمینان حاصل شود که ما قادر خواهیم بود تمام نیازهای ویژه فرزند شما را برآورده کنیم. در بسیاری از موارد ، ما حتی می توانیم مراقبت های ویژه را نیز ارائه دهیم.

هزینه مراقبت بستگی به سن فرزند شما و تعداد روزهای حضور دارد. لطفاً جهت اطلاع از هزینه های تحصیلی خود با مدیر مرکز تماس بگیرید.

کاملا! آشپزخانه کیدرود انواع غذاهای تغذیه ای و فرهنگی متنوع را ارائه می دهد که با توصیه های پزشک تعذیه مطابقت دارد یا فراتر می رود. هر روز شامل یک صبحانه ، یک ناهار گرم و یک میان وعده بعد از ظهر است. هر ناهار حاوی پروتئین ، کربوهیدرات ، سبزیجات و میوه است. هر هفته در آشپزخانه های کیدکو حداقل 1 ماهی و غذای گیاهی ، علاوه بر مرغ و گوشت گاو سرو می شود. غذا بدون هیچگونه افزودنی ، نگهدارنده ، طعم دهنده مصنوعی یا رنگ ساخته می شود.

ما حتی برای زمان سوار شدن و رفتن به خانه و فکر این جمله فرزندتان  که بگوید “من گرسنه هستم!” ، یک میان وعده مغذی در دسترس کودکان قرارخواهیم داد.

ثبت نام و شروع

هنگامی که تصمیم گرفتید کیدرود مناسب خانواده شما باشد، می توانید مراحل ثبت نام را بصورت آنلاین آغاز کنید. برای پر کردن فرم ثبت نام والدین به صفحه ثبت نام ما مراجعه کنید.  اگر در این فرایند س سوالی دارید ، می توانید با ما با شماره ما تماس بگیرید.

قبل از اولین روز فرزند خود در کیدرود ، باید یک بسته اطلاعاتی از مدیر مرکز خود دریافت کنید. این اطلاعات در آنجا گنجانده خواهد شد. اگر سوال خاصی دارید ، لطفاً قبل از خرید وسایل کودک با ما تماس بگیرید. به عنوان یادآوری ، ما دو میان وعده خوشمزه ، مغذی و یک ناهار گرم متعادل برای فرزندان شما ارائه می دهیم.

متخصصان مربیان آموزشی و پرورشی در دوران کودکی برنامه آموزشی متناسب با سن و سال برای کودکان ارائه می دهند.

 اعضای کارکنان ما دارای تحصیلات کارشناسی( افراد فداکار ، آگاه و دلسوز با آموزش گسترده) هستند.

مراقبت ویژه

مراقبت از ویژه کودکان خدمات مراقبت های اورژانسی ما است که می توانید در صورت عدم دسترسی به مراقبت های اولیه از کودک به آن مراجعه کنید.

به عنوان مثال ، پرستار بچه یا ارائه دهنده مراقبت های معمولی شما ممکن است بیمار یا در تعطیلات باشد. یا شاید شرایط کار شما به طور غیر منتظره تغییر کند ، یا مدرسه یا مهد کودک فرزند شما تعطیل شود. در اینصورت ما یک نیروی ویژه برای شما ارسال میکنیم

مراقبت های ویژه یک مزیت برای خانواده های مرتبط با شرکت ما است. اگر کارفرمای شما عضو کیدرود است ، می توانید در صورت نیاز برای شرکت یا کارکنان بسته خدمات ویژه تهیه کنید.